Teknolojinin etkisiyle hızla değişen dünyada işletmeler için müşterilerine sundukları hizmetleri daha kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmek bir zorunluluk haline geldi.  Yenilikçi ve teknoloji odaklı ürünler geliştiren EMSE, işletmeler için geliştirdiği dijital otomasyon sistemleri ile Türkiye’nin en başarılı girişimci markaları arasında yerini almıştır.

Havacılık Sektörüne Değer Katıyoruz!
Türkiye'de havacılık sektörünün ihtiyacı olan kiosk ve mobil check-in bankosu gibi cihazları geliştiren ilk firmayız. %100 Türk mühendis ve personelleri tarafından tasarlanan ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına sahiptir.

Self Servis Check-in kiosklarımızla yolcular artık havalimanında sıra beklemeden, hızlı bir şekilde biniş kartını bastırabilme ve koltuk seçimlerini kendileri yapabilme özgürlüğüne sahiptir.

İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere 18 havalimanında EMSE tarafından üretilen havacılık otomasyon sistemleri kullanılmaktadır. Tüm ürünlerimiz esnek yazılım çözümleri ile geliştirilmekte ve cihazlar iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmektedir.

Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus gibi yerli havayolu şirketlerinin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine bu cihazları ihraç etmekteyiz.  Sürekli yenilenen ürün yelpazemizle müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak yeni teknolojileri üretmeye devam ediyoruz.

EMSE: Sıramatik Sistemlerde Kalitenin Adresi
Banka ve hastanelerde kullanılan sıramatik kiosk cihaz pazarında Türkiye'nin lider markasıyız. Ürünlerimiz 32'den fazla ülkede kullanılmakta ve büyük ilgi görmektedir. Emse Sıra Çağrı Sistemleri, müşteri deneyimini yeniden tanımlar ve rekabet avantajı yakalamanıza yardımcı olur.
Emse Çağrı Sistemleri, bankalar, Telekom servis merkezleri, sağlık merkezleri, göçmenlik büroları, devlet kurumları, hastaneler, perakende ticaret şirketleri, havayolları büroları, elçilikler ve ağır kuyrukların bulunduğu organizasyonlar için ideal bir çözüm sunar. Sıramatik kiosk alanında bizi tercih eden kurumlar arasında Türkiye’nin en büyük bankaları, İşkur ve Türk Telekom gibi önemli devlet kurumları ve şirketler yer almaktadır.

Müşterileriniz için en verimli sıra çağrı sistemlerini üreten EMSE,  sizi rakiplerinizden ayırmak için tasarlanmış kusursuz bir müşteri deneyimi platformudur. Emse Çağrı Sistemlerinin kalbi Qvista sayesinde, Emse Çağrı Sistemlerinde, gerçek zamanlı şube analizlerini ve dinamik müşteri raporları izlenebilirken, müşteri davranışları için fikir ve cevaplar sağlayabilirsiniz.

Emse Kuyruk Yönetim Sistemleri, müşterilerin en iyi müşteri memnuniyeti deneyimini yaşamalarını sağlar. Bu şekilde müşterilerinizin markanıza olan bağlılığını güçlendirir. Gerçek Zamanlı Müşteri Memnuniyeti Anket Cihazları ile sizi rakiplerinizin ötesine taşır.
LCD ekranlı bilgi sunum panelleri (kiosk), elektronik mesaj panoları, hemşire çağrı sistemleri ve dijital bilgilendirme ekranları üreten Emse, işletmeler için personel maliyetinden tasarruf sağlamakta ve servis kalitesini artırarak, işletmelere değer katmaktadır.

EMSE ile Geleceğin Teknolojisine Sahip Olun!
Emse olarak, gerek vizyonumuzla gerekse de geleceğe bakışımızla hem yurt içine hem de yurt dışına üretim yapmaya devam ediyor ve yerli teknolojilerin geliştirilmesinde öncülük etmekteyiz. İş ortaklarımız arasında yerinizi almak ve müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.