YERLİ MALI BELGESİ
Tüm ürünlerimiz tasarım ve üretim olarak Türk mühendisliği ve işçiliği ürünüdür.


KAPASİTE RAPORU
Üretim tesislerimizin Sıra Çağrı & Sıramatik Sistemleri üretimine yeterli olduğu hakkında Ankara Sanayi Odası’nca verilen kapasite raporu. Tamamı 12 sayfadır.


CE BELGESİ
CE Uygunluk Belgesi : Avrupa Uyumluluk Belgesi ve Deney Raporu Onayı Sıra Çağrı ürünlerimizin kullanıcı açısından güvenli olduğunu belgeler. Bu belge tek başına yeterli olmayıp, yetkili bir test laboratuvarınca test edilmiş olması şarttır. TURKAK tarafından akredite edilmiş bir test laboratuvarından olumlu bir Deney Raporu alınmadığı takdirde CE Deklerasyonu geçersizdir. 


ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
Emse Mühendislik A.Ş. sektöründe ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası’na sahip ilk ve tek firmadır.
Özel sektörde gerek kamu ihalelerinde, gerekse kamu ile stratejik alanlarda iş birliği yapan kurum kuruluşların, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olmaları gerekmektedir.


ISO 9001: 2008 TOPLAM KALİTE BELGESİ
Sıra Çağrı sistemleri için geçerli olup, üretici firmanın altyapısının ve yönetiminin yeterli kalite standartlarında olduğunu belgeler. Üretici ve servis sağlayıcı firmaların bu belgeyi almaları zorunludur.


TSE-HYB HİZMET YETERLİLİK BELGESİ
Sıra Çağrı Sistemleri ve bilgisayar konularında verilen bu belge, satış sonrası teknik hizmetler (Bakım-Onarım) için zorunlu bir belgedir.