Emse’den çok boyutlu iletişim ile etkin hizmet

Teknoloji mühendislik firması Emse, yeni ürününü piyasaya sundu. LiveGate adlı ürün havalimanlarında information kiosk olarak hizmet verecek. Sesli, yazılı, görüntülü iletişimi ile LiveGate, insanların hayatını kolaylaştıracak, zamandan tasarruf sağlayacak. Güçlü Ar-Ge merkezleriyle yeni ürünler piyasaya sunmayı sürdüreceklerini söyleyen Emse’nin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muslu Oğuz, insanların ihtiyaçlarına cevap vereceklerini belirtti.
 

     30’uncu yılını kutlayan teknoloji mühendislik firması Emse, yeni ürünü ile pazarda ses getirmeye hazırlanıyor. Sıramatik, LCD ekranlı bilgi sunum panelleri (kiosk), elektronik mesaj panoları, hemşire çağrı sistemleri ve dijital bilgilendirme ekranlarıyla müşterilerine hizmet sunan Emse, son olarak LiveGate adlı ürününü piyasaya çıkardı. Havalimanlarında information kiosk olarak hizmet verecek olan LiveGate, insanların hayatını kolaylaştıracak. Klasik information kioskların aksine gerçek zamanlı video konferans imkanı sunan cihaz, havalimanı asistanından canlı olarak bilgi edinme ve yardım almayı sağlayacak. LiveGate, günümüz veri aktarım teknolojisini en üst seviyede kişisel ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde sunacak. Cihaz; sesli, görüntülü, belge aktarımlı ve işlem esnekliği ile kullanıcıya çok boyutlu iletişim imkanı ile hizmet verecek.

Pratik kullanım ile zaman tasarrufu sağlıyor
     Cihazları sayesinde yolcuların tek bir butona basarak havalimanı asistanı ile video görüşmesi yapmaya başlayacağını söyleyen Emse’nin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muslu Oğuz, “Yeni cihazımız ile insanların hayatını kolaylaştıracağız” dedi. Yolcuların kolaylıkla rezervasyonlarını değiştirebileceğini ve havalimanı imkanları hakkında bilgi edinebileceklerini belirten Muslu Oğuz, “Yolcu bilgileri barkod okuma yolu ya da tarama işlemi ile havalimanı asistanı tarafından alınabilir. Yolcular bilgilendirme amaçlı çıktı yazdırılabilir. Uçuş bilgileri anlık olarak öğrenilebiliyor” diye konuştu.

Engelliler unutulmadı
     İşitme engelli yolcular için işaret dili yardımıyla havalimanı asistanı tarafından bilgilendirme yapılabildiğini kaydeden Oğuz, “Cihazımız görme engelliler için de canlı olarak sesli yönlendirme yapabiliyor” dedi.

‘Ar-Ge çalışmalarımızla ihtiyaçlara cevap vermeye devam edeceğiz’
     Bilim ve teknolojinin, çağımızda süratle değiştiğini vurgulayan Oğuz, “Biz de bu değişimde güçlü Ar-Ge altyapımızla yer alacağız. İnsanların hayatını daha çok kolaylaştıran ürünlere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Günümüzün ve geleceğin mühendisliğinin etkileşime ve gelişime açık olması gerektiğini vurgulayan Oğuz, şöyle devam etti: “Teknoloji mühendisliği, her zaman gelişen ve kendini yenileyen bir alandır. Dolayısıyla gelişmeleri yakından takip etmeli ve insanlara kolay çözümler sunulmalıdır. Uzun yıllardır müşterilerimize kaliteli ve günümüz teknolojisine paralel çözümler sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ürettiğimiz ürünlerle müşterilerimize hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda ürünlerimiz toplumsal yaşamı düzene koyan uygulamalar içeriyor. Gün geçtikçe insanların ihtiyaçları artacak. Ar-Ge merkezimiz insanların ihtiyacına yönelik teknolojik ürünler üretmeye ve modellerimizi yenilemeye devam edecek.”

Hayatı kolaylaştıracak LiveGate’in özellikleri;
     • Yolcular tek bir butona basarak havalimanı asistanı ile video görüşmesi yapmaya başlar.
     • Kullanıcının arzu ettiği lisanda ve uzmanlıkta kişiye uygun hizmet sunar.
     • Karşılıklı empati kanalı oluşturarak; işitme, görme engellilere bilgilendirme yapar.
     • Organizasyona ait tüm dijital veya vezne işlemlerini yapılabilme avantajı sağlar.
     • Yolcular uçuş bilgilerini (kapı, uçuş, tarih, saat, sınıf) anlık olarak öğrenebilirler ve uçuşlarına yönlendirilebilirler.
     • Kullanıcı veya temsilcinin sahip olduğu belgeleri karşılıklı paylaşabilir.
     • Klasik Information kioskların aksine gerçek zamanlı canlı video konferansı imkanı sunar.

©2022 - Emse A.Ş Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM